objednať taxi na letisko

Taxík na letisko Bratislava, alebo letisko Viedeň – Schwechat si môžete objednať pohodlne vopred (minimálne 36 hod) a tak využiť túto výhodnú cenu 45€. Prednostne použite email: taxi@taxi-vtc.sk (Zvyčajne odpovedáme do jedného dňa.)
Objednávku na taxi nemožno pre rok 2024 zadať.
Pre rok 2025 objednávky zatiaľ neprijímame, príde k úprave cenníka.

Odvezte sa klimatizovaným taxíkom za 45€ z Bratislavy na Viedenské letisko.
Pri prílete na letisko Schwechat (VIE) máte prvú hodinu čakania zadarmo. Žiaden stres, že sa vaša jazda navýši o čakanie v prípade meškania letu. Po prvej bezplatnej hodine za čakanie sa účtuje čakanie za každú aj začatú minútu 1€.

…vozidlo je

po každej jazde dezinfikované UV-C žiarením v kombinácii s ozónom. Tento spôsob dezinfekcie zničí až 99,999% vírusov a baktérií, vrátane koronavírusu. Pasažieri sú od vodiča oddelený prepážkou s polykarbonátu.

Keď pristanete na viedenskom letisku Schwechat (VIE), váš vodič taxíka vás privíta tabuľkou s vašim menom vo vestibule pristávacej haly.
Preprava detí čítaj viac

Počet prepravovaných osôb najviac 3, platba kartou NIE, diaľničné poplatky na Slovensku, Rakúsku, Česku a Švajčiarsku neplatíte. Tie sú zadarmo.

V cestovnom nie je zahrnutá cena za parkovanie, príjazd do spoplatnených zón, emisných zón a diaľnic. Ani prístup k príletovej a odletovej hale na letisku. To si platí zákazník.

Nočný príplatok za jazdu mimo Bratislavu 20€. Platí sa vždy ak sa jazda začína, končí, alebo presahuje časový údaj od 21:00 do 07:00 hod.

prepážka taxi
polykarbonátová prepážka taxi

Cenník

Ochrana osobných údajov

Prepravný poriadok

Reklamačný poriadok